Google Custom Search Engine (8.x-3.0) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Forms
mn: Маягтууд

en: Search
mn: Хайх

en: High
mn: Өндөр

en: Two column
mn: Хоёр багана

en: Medium
mn: Дундаж

en: Right
mn: Баруун

en: Blocks
mn: Хавтангууд

en: Enter your keywords
mn: Түлхүүр үгсээ оруулаарай
