Google Custom Search Engine (8.x-3.1) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Forms
eu: Formularioak

en: Search
eu: Bilatu

en: High
eu: Altua

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Advanced Settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Two column
eu: Bi zutabe

en: Medium
eu: Ertaina

en: Right
eu: Eskuina

en: Select
eu: Aukeratu

en: Blocks
eu: Blokeak

en: Enter your keywords
eu: Idatzi bilaketarako hitzak

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak
