Google Custom Search Engine (8.x-3.1) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Forms
it: Form

en: Search
it: Cerca

en: High
it: Alto

en: Advanced settings
it: Impostazioni avanzate

en: Advanced Settings
it: Impostazioni avanzate

en: Off
it: Spento

en: Medium
it: Medio

en: Right
it: Destra

en: Select
it: Scegliere

en: Blocks
it: Blocchi

en: Interface language
it: Lingua interfaccia

en: Enter your keywords
it: Inserisci le chiavi di ricerca

en: About
it: Informazioni

en: Radio buttons
it: Pulsanti di opzione

en: Uses
it: Usa

en: Compact
it: Compatto
