Google Custom Search Engine (8.x-3.1) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Forms
pt: Formulários

en: Search
pt: Pesquisar

en: High
pt: Alta

en: Advanced settings
pt: Definições avançadas

en: Off
pt: Desligado

en: Medium
pt: Médio

en: Right
pt: Direita

en: Select
pt: Selecionar

en: Blocks
pt: Blocos

en: Enter your keywords
pt: Introduza as suas palavras chave

en: About
pt: Sobre

en: Uses
pt: Usos

en: Compact
pt: Compacto
