Google Custom Search Engine (8.x-3.1) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Forms
tr: Formlar

en: Search
tr: Ara

en: High
tr: Yüksek

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: Advanced Settings
tr: Gelişmiş Ayarlar

en: Two column
tr: İki sütun

en: Off
tr: Kapalı

en: Medium
tr: Orta

en: Right
tr: Sağ

en: Select
tr: Seç

en: Blocks
tr: Bloklar

en: Overlay
tr: Üst katman

en: On this site (requires JavaScript)
tr: Bu sitede (JavaScript gerektirir)

en: Enter your keywords
tr: Anahtar kelimelerinizi girin

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım

en: Compact
tr: Sade
