Google Custom Search Engine (8.x-3.2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Forms
ne: फारमहरु

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Medium
ne: माध्यम

en: Blocks
ne: ब्लक

en: Enter your keywords
ne: शब्दहरू हाल्नुस
