Google Programmable Search Engine (8.x-3.3) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Forms
hi: फ़ार्म

en: Search
hi: खोज

en: High
hi: उच्च

en: Advanced settings
hi: एडवांस सेटिंग

en: Off
hi: बंद

en: Medium
hi: माध्यम

en: Right
hi: दाएं

en: Blocks
hi: ब्लॉक

en: Enter your keywords
hi: अपने खोजशब्द दर्ज करें

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग

en: Compact
hi: सघन
