Google Custom Search Engine (8.x-3.4) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Forms
hr: Forme

en: Search
hr: Pretraga

en: High
hr: Visoka

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Medium
hr: Srednji

en: Right
hr: Desni

en: Blocks
hr: Blokovi

en: Overlay
hr: Plutajuća ploča

en: Enter your keywords
hr: Unesite vaše ključne riječi

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba
