Google Directions (8.x-1.0-rc1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Forms
da: Formularer

en: Go
da: Skift

en: To
da: Til

en: From
da: Fra

en: Custom
da: Tilpasset

en: About
da: Om
