Google Directions (8.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Forms
fi: Lomakkeet

en: Go
fi: Mene

en: To
fi: Osoitteeseen

en: From
fi: Lähettäjä

en: Custom
fi: Oma

en: About
fi: Tietoja
