Google Directions (8.x-1.0-rc1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Forms
fr: Formulaires

en: Go
fr: Allez

en: To
fr: À

en: From
fr: A partir de

en: Custom
fr: Personnalisé

en: About
fr: À propos
