Google Directions (8.x-1.0-rc1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Forms
hr: Forme

en: Go
hr: Idi

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: About
hr: Opis
