Google Directions (8.x-1.0-rc1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Forms
id: Formulir

en: Go
id: Cari

en: To
id: Untuk

en: From
id: Dari

en: Custom
id: Tersuai

en: About
id: Tentang
