Google Directions (8.x-1.0-rc1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Forms
it: Form

en: Go
it: Vai

en: To
it: A

en: From
it: Da

en: Custom
it: Personalizzato

en: About
it: Informazioni
