Google Directions (8.x-1.0-rc1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Forms
km: សំណុំ​បែបបទ

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: From
km: ពី

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: About
km: អំពី
