Google Directions (8.x-1.0-rc1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Forms
kn: ಫಾರ್ಮ್ ಗಳು

en: Go
kn: ಹೋಗು

en: To
kn: ಗೆ

en: From
kn: ಯಿಂದ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: About
kn: ಕುರಿತು
