Google Directions (8.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Forms
lt: Formos

en: Go
lt: Pirmyn

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Custom
lt: Savitas

en: About
lt: Apie
