Google Directions (8.x-1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Forms
ru: Формы

en: Go
ru: Пуск

en: To
ru: Кому

en: From
ru: От

en: Custom
ru: Собственная

en: About
ru: Информация
