Google Directions (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Forms
ca: Formularis

en: Go
ca: Vés-hi

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: Custom
ca: Personalitzat

en: About
ca: Detalls
