Google Directions (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Forms
de: Formulare

en: To
de: An

en: From
de: Von

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: About
de: Über

en: Google API key
de: Google-API-Schlüssel

en: No routes found.
de: Keine Routen gefunden.
