Google Directions (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Forms
et: Vormid

en: Go
et: Mine

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Custom
et: Kohandatud

en: About
et: Programmist
