Google Directions (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Forms
hu: Űrlapok

en: Go
hu: Mehet

en: To
hu: Hova

en: From
hu: Honnan

en: Custom
hu: Egyéni

en: About
hu: Leírás

en: Google API key
hu: Google API kulcs
