Google Directions (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Forms
nl: Formulieren

en: Go
nl: Filter

en: To
nl: Naar

en: From
nl: Van

en: Custom
nl: Aangepast

en: About
nl: Over
