Google Directions (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Forms
vi: Các biểu mẫu

en: Go
vi: Đi

en: To
vi: Đến

en: From
vi: Từ

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: About
vi: Giới thiệu
