Google Directions (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Forms
es: Formularios

en: Go
es: Ir

en: To
es: Para

en: From
es: Desde

en: Custom
es: Personalizado

en: About
es: Acerca de
