Google Directions (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Forms
ku: فۆرمەکان

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: Custom
ku: درووستکراو

en: About
ku: دەربارە
