Google Directions (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Forms
ro: Formulare

en: Go
ro: Mergi

en: To
ro: Către

en: From
ro: De la

en: Custom
ro: Personalizat

en: About
ro: Despre
