Google Directions (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Forms
ta: படிவங்கள்

en: Go
ta: செல்

en: To
ta: பெறுநர்

en: From
ta: அனுப்புநர்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: About
ta: பற்றி
