Google Directions (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Forms
th: ฟอร์ม

en: To
th: ถึง

en: From
th: จาก

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: About
th: เกี่ยวกับ
