Google Directions (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Forms
uk: Форми

en: Go
uk: Перехід

en: To
uk: До

en: From
uk: Від

en: Custom
uk: Власний

en: About
uk: Про модуль

en: Google API key
uk: Ключ Google API
