Google Feeds (8.x-1.3) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: - None -
da: - Ingen -

en: Description field
da: Beskrivelse

en: Title field
da: Titelfelt

en: Link field
da: Link-felt

en: Publication date field
da: Publiceringsdatofelt
