Google Feeds (8.x-1.5) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Size
sv: Storlek

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Description field
sv: Beskrivningsfält

en: Color
sv: Färg

en: Title field
sv: Titelfält

en: Link field
sv: Länkfält

en: Publication date field
sv: Datumfält för publicering
