Google Feeds (8.x-1.6) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Size
ru: Размер

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Description field
ru: Поле описания

en: Color
ru: Цвет

en: About
ru: Информация

en: Title field
ru: Поле "Заголовок"

en: Link field
ru: Поле ссылки

en: Publication date field
ru: Поле даты публикации
