Google Feeds (8.x-1.7-rc1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Size
ca: Mida

en: - None -
ca: - Cap -

en: Description field
ca: Camp descripció

en: About
ca: Detalls

en: Title field
ca: Camp títol

en: Link field
ca: Enllaç al camp

en: Publication date field
ca: Camp data de publicació
