Google Feeds (8.x-1.7-rc1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Size
fa: اندازه

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Description field
fa: فیلد توضیحات

en: Color
fa: رنگ

en: About
fa: درباره
