Google Feeds (8.x-1.7-rc1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Size
hr: Veličina

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Description field
hr: Polje opisa

en: Color
hr: Boja

en: About
hr: Opis
