Google Feeds D9 (1.0.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Description field
sv: Beskrivningsfält

en: Blog
sv: Blogg

en: Title field
sv: Titelfält

en: Link field
sv: Länkfält

en: Publication date field
sv: Datumfält för publicering
