Google Feeds D9 (1.0.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Description field
bo: གསལ་བཤད་ཀྱི་གནས་ཁོངས

en: RSS
bo: དྲ་ཚིགས་བསྡུས་བརྗོད

en: Blog
bo: ཟིན་བྲིས

en: Link field
bo: གནས་ཁོངས་ལ་སྦྲེལ་བ
