Google Feeds D9 (1.0.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: - None -
ja: - なし -

en: Description field
ja: 説明フィールド

en: Blog
ja: ブログ

en: Title field
ja: タイトルフィールド

en: Link field
ja: リンクフィールド

en: Publication date field
ja: 掲載日時フィールド
