Google Feeds D9 (1.0.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Description field
tr: Açıklama alanı

en: Blog
tr: Ağ Günlüğü

en: Title field
tr: Başlık alanı

en: Link field
tr: Bağlantı alanı

en: Publication date field
tr: Yayınlanma tarihi alanı
