Google Groups (4.0.0) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: List
cs: Seznam

en: Subscribe
cs: Přihlásit

en: On
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: Off
cs: Vypnuto

en: Group Name
cs: Název skupiny

en: Are you sure you want to delete?
cs: Opravdu odstranit?
