Google Groups (4.0.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: List
ja: リスト

en: Subscribe
ja: 配信登録

en: On
ja: オン

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Edit
ja: 編集

en: Off
ja: オフ

en: Group Name
ja: グループ名

en: Are you sure you want to delete?
ja: 本当に削除してもよろしいですか?

en: Authorize
ja: 承認
