Google Groups (4.0.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: List
lt: Sąrašas

en: Subscribe
lt: Prenumeruoti

en: On
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Off
lt: Išjungta

en: Are you sure you want to delete?
lt: Ar tikrai norite pašalinti?
