Google Groups (4.0.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: List
mn: Жагсаалт

en: Subscribe
mn: Бүртгүүлэх

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах
