Google Groups (4.0.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: List
my: စာရင်း

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Edit
my: ပြင်ရန်
