Google Groups (4.0.0) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: List
nn: Liste

en: On
nn: På

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: Off
nn: Av

en: Group Name
nn: Gruppenamn
