Google Groups (4.0.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: List
oc: Listar

en: On
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Edit
oc: Modificar

en: Off
oc: Desactivat
