Google Groups (4.0.1-alpha1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: List
bg: Списък

en: Subscribe
bg: Абонирай се

en: On
bg: Включи

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: Off
bg: Изключи
