Google Groups (4.0.1-alpha1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: List
bs: Izlistaj

en: Subscribe
bs: Pretplati se

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni
