Google Groups (4.0.1-alpha1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: List
eo: Listo

en: On
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: Off
eo: Malŝaltita
